Złoto w SrebromaniI!

Jak już Państwo zauważyli - z Nowym Rokiem rozszerzyliśmy asortyment sklepu www.srebromania.pl o biżuterię złotą próby 585. To oczywiście odpowiedź na oczekiwania klientów i coraz bardziej popularny w Polsce trend na zakupy biżuterii złotej. Bardzo wymiernym symptomem tego trendu jest ogromna popularność tzw. celebrytek - czyli naszyjników łańcuszkowych z małą blaszką o różnych kształtach. Najmodniejsze i najchętniej kupowane wzory z tej kolekcji wykonywane są właśnie w złocie lub w srebrze platerowanym złotem.   

Biżuteria złota, jaką oferujemy to wyroby znakomitej jakości, z asortymentu wiodącego polskiego producenta i importera. Oprócz krajowej produkcji, w ofercie posiadamy również wiele wzorów z kolekcji włoskiej, cieszącej się niesłabnącą popularnością, głównie z uwagi na nowoczesny i oryginalny design.

Co oznacza próba 585? Próbę złota określa się w zależności od zawartości czystego złota w biżuterii. W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach, najbardziej popularną próbą złota jest  próba 585, określana dawniej jako 14 karat. Czyli w łańcuszku o masie 10 gramów jest 5,85 grama czystego złota, pozostałą część stanowią dodatki stopowe. W bardziej zamożnych krajach sprzedawana jest najczęściej biżuteria złota próby 750.

W ostatnim okresie w sprzedaży pojawiła się biżuteria niższej próby - 375 i 333. Przez wiele osób wyroby o tak minimalnej zawartości złota nie są uznawane za złotą biżuterię.

Wszystkie wyroby złote wysyłamy przesyłkami kurierskimi, ubezpieczonymi na pełną wartość towaru., biorąc oczywiście pełną odpowiedzialność za skuteczne dostarczenie zamówienia do klienta. 

Wymagania dotyczące obrotu i sprzedaży złotej biżuterii oraz jej oznakowanie w naszym kraju reguluje Prawo Probiercze, które także określa cechy i znaki probiercze. 

Pełną ofertę biżuterii złotej znajdą Państwo tutaj , serdecznie zapraszamy :) 

  

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię