Informacje o firmie

Srebromania.pl to firma jubilerska działająca od wielu lat w branży jubilerskiej. Naszą filozofią jest podążanie za aktualnymi trendami modowymi i oferowanie naszym klientom najmodniejszej, oryginalnej   i najwyższej jakości biżuterii. 

W branży jubilerskiej działamy na wielu płaszczyznach, dynamicznie się rozwijając. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym, jesteśmy bezpośrednim importerem biżuterii i elementów do jej tworzenia, zajmujemy się również tworzeniem biżuterii ręcznie robionej. Firma posiada biuro i pracownię jubilerską w Głogowie.

Uważnie śledzimy trendy w branży i zawsze jesteśmy jednymi z pierwszych którzy wprowadzają najnowsze kolekcje do swojej oferty. Szukamy też specjalnych smaczków, sprowadzając z najdalszych zakątków świata ręcznie wykonywaną, przepiękną biżuterię orientalną. 

Wszystkie oferowane przez nas wyroby mają najwyższą próbę 925 i oznaczone są zgodnie z polskim prawem cechami probierczymi. Wszystkie objęte są 12-miesięczną gwarancją. Bezproblemowo mogą Państwo również dokonać zwrotu lub wymiany nietrafionego zakupu. Z niczym nie ma problemu i w każdej sytuacji można się z nami porozumieć.

Służymy Państwu pomocą i dobrą radą. Zawsze stoimy po stronie klienta, traktując go tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, mając nadzieję, że uda się tu znaleźć coś zupełnie wyjątkowego :)

Zespół firmy SREBROMANIA.PL