Przedstawiamy Państwu niezwykle oryginalną kolekcję biżuterii artystycznej, wykonaną od podstaw ręcznie, w technice witrażu Tiffany`ego.

Jest to technika wykonania witrażu, wynaleziona i wprowadzona przez Louisa Tiffany`ego, zwana inaczej techniką taśmy miedzianej i cyny, co wiąże się ze sposobem łączenia szkieł witrażowych. 

Zawieszki witrażowe wykonane są w tej właśnie technice, jednak zamiast szkła witrażowego wprawiane są  naturalne minerały - często rzadko spotykane naturalne kamienie półszlachetne i szlachetne, tworzone przez miliony lat przez naturę. 

Naturalne minerały to prawdziwe piękno naszej ziemi. Złoża kamieni półszlachetnych i szlachettnych są ograniczone i nieodnawialne. Dlatego jest ich coraz mniej, są coraz bardziej cenne i tym samym coraz droższe. Warto mieć tego świadomość. 

Serdecznie polecamy Państwa uwadze tą unikatową kolekcję. Jest przepiękna, niezwykle oryginalna. Zawieszki doskonale prezentują się na sznurach bawełnianych, rzemieniach skórzanych i obrożach srebrnych. Choć nasze klientki najczęściej decydują się na sznury bawełniane w kolorze lnu - które dodają im wyrazisty, artystyczny charakter.